Jdi na obsah Jdi na menu
 


Andělské symboly

26. 5. 2008

Symbol Božího světla

Výklad tohoto symbolu, sdělený pomocí automatického písma:

1 -  oblouk znamená záštitu nejvyšší vesmírné energie nad správným použitím celého symbolu

2  - vodorovná čára znamená hranici mezi energiemi Země a Vesmíru

3 + 4  - jsou cesty pronikání vesmírných energií do vaší atmosféry, je to pomoc vašich duchovních učitelů a zároveň strany rovnostranného trojúhelníku jsou symbolem svaté Trojice Boží

5  -  vaše planeta Země

6+7+8  - to jsou výkonné energie, které vás vedou celým rituálem. Počet se mění, u někoho jsou paprsky 2, 1, 3 nebo 4 podle duchovní vyspělosti duše.

9+10+11+12 -  jsou to znaky pro pomoc živlů – vodu, vzduch, oheň, světlo.

Začleněním tohoto symbolu Božího Světla je duchovní práce dokonalejší, máte víc pomocníků, lépe je vnímáte a lépe se napojíte na správné duchovní energie.“

 

Jak užívat symbol ke spojení a komunikaci s anděly?

Symbol Božího Světla se naučte se  kreslit přesně podle návodu, který je zde uvedený. Je to popsaný postup, jak se pomocí něj lépe napojit na jemnohmotný svět, který je čistý.
Až to budete potřebovat, rozsviťte si pomocníka- svíčku a posaďte se do pohodlné pozice. Soustřeďte své myšlenky do srdce, nakreslete symbol Božího Světla, zachovejte postup a v myšlenkách, pokud to ještě nesvedete, tak hlasitě, poproste vlastními slovy o to, v čem potřebujete pomoc.
Časem si zvyknete a začnete být citlivější, je určitě nablízku, ale Vy jej neumíte vnímat.
Začněte třeba tím, že večer před spánkem jej poprosíte, aby vás vzbudil v určitou hodinu. Stále to opakujte po více dní a uvidíte, jak to bude fungovat. Až to půjde, tak před spánkem poproste, aby Vám pomohl řešit nějaký Váš problém a aby Vám při probuzení vnukl myšlenku, jak to vyřešit . Uvidíte, jak se vše bude vyvíjet. Na sobě musí člověk v tomto směru pracovat. Neumíme to, ale jde to.

 


 

Moje osobní zkušenosti se Symbolem Božího Světla:

Používám ho k ochraně místnosti a ke zvýšení vibrací  v ní. Po vyčistění místnosti nakreslím na každou zeď bílou svíčkou symbol. Chrání i proti patogenním zónám a negativním enegriím zvenčí.

 

Při práci s čakrami: Večer před spaním, nebo když jsem unavená si nanesu symbol do každé čakry (včetně vedlejších). Velmi očistné a harmonizační účinky. Pokud nečistím čakry, jemožné nanést mentálně symbol doprosotru kolem mě jako ochranu před "nočními návštěvníky".

 

Automatická kresba: symbol kreslím jako harmonizátor při automatické kresbě podle potřeby tam, kde je porucha či poškozená část těla, aury, čakry...

 

Diamantová voda: vždy, když si naleji diamantovou vodu, tak do ní ještě nanesu symbol. Je to možné použít i při přípravě jídla.

k

Jak si vyrobit vlastní andělský symbol

Sedněte si nebo lehněte a dokonale se uvolněte. Zhluboka dýchejte. Nechte se nést svou fantazií. Nechte se zavést do kraje, kde si lidé a andělé běžně povídají a žijí vedle sebe ruku v ruce. Uvědomte si, jaký z toho máte pocit a nechejte se jím vést. Je vám z toho lehko na srdci, všechny starosti odcházejí nyní pryč. Jste v bezpečí. Je vám dobře, protože andělé jsou neoddělitelnou součástí vašeho života. Jsou neustále vedle vás, žijí s vámi a této nádherné a neodolatelné zemi snů. Cítíte se osvěženi a povzbuzeni vaším novým poznáním všudypřítomnosti nebeských bytostí-andělských poslů a pomocníků.

Nechte se unést svými skrytými tužbami a vaší fantazií.

Zeptejte se anděla, se kterým z vašich snů je nyní možné v tomto čase energeticky pracovat tak, aby to bylo vhodné také podle celého vesmírného řádu a pro nejvyšší dobro všeho.

Sen nebo přání, které je vhodné se kterým je vhodné v tuto chvíli pracovat vám jasně vystoupí do vědomí. Budete vědět, že toto je právě on. Pokud vám do vědomí nevystoupí, netrapte se s tím a uvolněte se. Teď není ta správná doba pro věnování pozornosti tímto směrem.

Požádejte anděla o to, aby Vám pomohl ujasnit si, která přání jsou teď pro Vás podstatná. Můžete se také na svůj život podívat BOŽÍM POHLEDEM (viz. článek v kategorii Andělská cvičení – leden 2006). Můžete se také vyrobit symbol na podporu ujasnění toho, jakým směrem teď zaměřit energii ve Vašem životě a co si vlastně přát tak, aby to bylo v souladu s Vaším vyšším posláním a celým stvořením.


Výroba symbolu

Pokud vidíte nejjasnější přání, nechejte ho na sebe působit, ať vstoupí do každé vaší buňky a naplní celé tělo. Představujte si, že vaše přání je už splněné a užívejte si toho pocitu, nechejte se jím unést.

Až si pocitu dostatečně užijete, požádejte anděla a pomoc při VÝROBĚ SYMBOLU

 

Pokud si nedokážete představit pozitivní obraz a výsledek vašeho přání, je třeba očistit vaše těla (duchovní, fyzické..) od negativních myšlenek a energií. Pokračujte tedy v kapitole „Odstranění negativity“

 

Jste-li pozitivně naladěni a vnímáte-li jasně a příjemně energii uskutečnění vašeho přání. Neruší-li vás žádné negativní představy a myšlenky, můžete postoupit k vytvoření andělského symbolu.

Zavřete oči. Uvolněte se a požádejte anděla (toho nejvhodnějšího pro  danou záležitost), aby vám pomohl stvořit andělský harmonizační symbol, který bude harmonizovat a uskutečňovat váš záměr (přání, sen). Bude také vyzařovat energii již vyřešeného problému (projektu, snu) a pomůže vám se ladit na tuto již uskutečněnou energii vždy ,když „vypadnete z formy“. Pomůže Vám udržet dostatečně vysokou a kvalitní hladinu energie, aby se váš cíl mohl uskutečnit.

Symbol můžete nosit u sebe nebo si ho vystavit na místě, které často vidíte. Můžete ho dokonce vyrobit pro někoho dalšího na podporu jeho zdraví, či jiného projektu.

Můžete vyrobit symbol na cokoliv, co Vás napadne. Jen vždy zvažte, zda.li je tento cíl v souladu s nejvyšším dobrem pro celý Vesmír a tedy i pro každého živého tvora a celé stvoření. Poraďte se o tom s anděly.


Vytvoření symbolu-kreslení a malba

Uvolněte se a nechejte do sebe vstoupit anděla, radujte se z jeho přítomnosti a nechte ho skrze vás tvořit. Vnímejte, co se Vám anděl snaží ukázat. Někdy uvidíte symbol přímo před očima. Zakreslete si ho co nejvěrněji.

Někdy neuvidíte nic. V tu chvíli si představte, že anděl vstupuje skrze Vaši 7.čakru a tělo do Vaší ruky. Uvolněte se a začněte kreslit. Anděl řídí všechny Vaše pohyby. Neovlivňujte to!

Nebuďte zklamáni, pokud to nebude zrovna „výtvarné dílo“. Důležitá je vibrace. Proto je nutné, abyste se po celou dobu vytváření symbolu cítili příjemně. Nechejte Vaši ruku, ať dělá a kreslí co chce, nepřemýšlejte nad tím. Jen si po kreslení zapiště Vaše pocity, postřehy, možná Vám přijdou nějaké informace – PIŠTE SI JE A HLAVNĚ NESUĎTE!!

(Mně se třeba někdy stává, že se mi kresba nevleze na papír J)

pokud symbol nebo informace nebudou hned podle Vašich představ, pokud nebudete hned všemu rozumět, tak se s tím netrapte. Nelpěte na „estetičnosti“ výtvoru!

Nechejte věci se vyvíjet. Čím častěji budete kreslit a vnímat, tím lépe budete rozumět a tím lepší kvalitu budou Vaše symboly mít.

 

Je dobré na kresbu či malbu energetického symbolu používat Vaše oblíbené techniky (pokud je máte), například kresba pastely, akvarel atp. Čím více radosti, ochoty spolupracovat a nechat se vést vyšší bytostí (andělem) vnesete do tvorby, tím budete mít lepší kvalitu symbolu.


Symbol z různých materiálů

Dejte si čas na přípravu tohoto symbolu. Při meditaci prociťujte, které materiály jsou pro Vás zajímavé, energeticky Vás oslovují. Můžete se na to zeptat anděla. Může jít o různé materiály. Já třeba za materiály s vysokými vibracemi považuji různé druhy polodrahokamů, energetické esence a andělské esence, kadidlo, kvalitní vonné esence. Může to být i santalové nebo růžové dřevo, kámen z energeticky nabitého nebo posvátného místa atd. Nechte se řídit vnitřními pocity. Andělé Vás povedou, když je o to požádáte. Samozřejmě potřebujete vědět zase obsah působení symbolu, tedy k jakému účelu ho vytváříte (viz. předchozí kapitolka)

Někdy se Vám může stát, že Vás to vytáhne ven, na procházku lesem, kde si zameditujete nebo budete odpočívat a relaxovat a tam nasbíráte vhodné předměty. Nechte se vest intuicí a u každého předmětu si energeticky ověřte, že rezonuje s Vaším záměrem. Pochybujete-li, zeptejte se anděla. Moc nad tím nepřemýšlejte. Zde je důležité „CÍTIT“!

Až budete cítit, že už máte všechen materiál, jděte domů a vytvořte si příjemné prostředí. Můžete si zapálit svíčky, energetické vonné tyčinky. Místnost vystříkat energetickými esencemi (které cítíte, že jsou v souladu s vaším záměrem) , potom se posaďte a krátce meditujte. Zaměřte se na energii Vašeho cíle. Zavolejte anděla a nechte ho skrze Vaši 7.čakru vstoupit do těla a projít až do rukou. Požádejte ho o pomoc při sestavování symbolu. Nechejte se překvapit, co z těchto materiálů sestavíte.

Před tím, než začnete pracovat, je dobré si připravit taky materiál jako je lepidlo, drátky a podobné věci, které se Vám mohou hodit, při výrobě symbolu. Vybírejte podle toho, jaký máte charakter materiálu na výrobu.

 

Možná pod Vašima rukama vznikne něco zvláštního, co jste vůbec nečekali, možná už jste po celou dobu vybírání materiálu viděli před očima, co to bude (aspoň přibližně). Ať už je to cokoliv. Přijměte to a radujte se. Uvědomte si, že jste to vytvořili společně s anděly a že je to vibrace uskutečnění vašeho cíle…

Nesuďte to lidskými měřítky a nelpěte na estetičnosti tvaru. Radujte se z výtvoru.

Po dokončení práce se ještě krátce pomodlete. Požádejte o zvýšení a uchování vibrace „amuletu“ a poděkujte za pomoc všech zúčastněných bytostí a Boha.


 

Odstranění negativity

 

 

Lehněte si a uvolněte se. Uvědomte si, jaké negativní myšlenky a obrazy vám brání v tom představit si váš cíl uskutečněný. Nebojujte s tím, nesnažte se to tak „necítit a nevidět“. Jen pozorujte. Vnitřně si udělejte odstup o jeden krok zpět a tichounce pozorujte. Pokud nevidíte dostatečně jasně, co vás omezuje (strach, pohled atd.) zavolejte anděla a požádejte ho, ať vám umožní vidět sama sebe a váš problém skrze jeho oči. Uvolněte se. Nebojte se. Brzy vám začnou docházet souvislosti.

Jestli jste už unaveni, uvolněte se, dejte si přestávku, dělejte běžné denní věci nebo se jděte prospat.

Jakmile znovu naberete sílu, pokračujte. Dejte si čas.

Opět se uvolněte.

Nyní už možná vidíte, jaké omezující myšlenky a pohledy vám brání k dosažení vlastního cíle a snů. Požádejte anděly, ať vstoupí se světlem do vašich buněk, ať prosvítí příčinu vašich problémů a negativity. Proste za rozpuštění karmy a požádejte Boha o jeho bezpodmínečnou lásku a přijetí. Požádejte Vaše buňky, ať se tomuto procesu maximálně přizpůsobí a otevřou.

Ležte, zhluboka dýchejte (možná se Vám bude chtít brečet – dovolte si to. Prodýchejte bolest, kterou prociťujete při odplavování negativity. Dlaně si položte na hlavu – jednu na čelo a druhou přesně naproti na zátylek hlavy.)

Vnímejte Boží lásku, jak prochází každou vaší buňkou, čistí ji od negativity, přináší sebepřijetí. Jste neustále milováni a bezpodmínečně přijímáni.

Bůh nyní vstupuje do příčin všech Vašich současných negativních pohledů a přesvědčení – je jedno, kde jsou. Vše je uváděno do harmonie a lásky.

Vy pro to nemusíte nic dělat. Jen je třeba umožnit, aby se to dělo. Dovolte to, přijměte to a vnímejte přitékající lásku a hojnost do vašeho života.

Cítíte, jak Bůh léčí každé Vaše zranění, jak jste neskutečně milováni a přijímáni. NEGATIVITA se ROZPOUŠTÍ jako pára a vy víte, že můžete dosáhnout vašeho cíle i snu, protože si to přirozeně zasloužíte.

Možná, že uvidíte, že cílem vašeho snu bylo získat lásku a sebepřijetí. Protože to teď máte, možná vám váš cíl už nepřipadá důležitý. To nevadí. Bylo dosaženo toho, co je třeba. Radujte se z pocitu lásky, sebepřijetí, Boží přítomnosti, všudypřítomnosti andělů a vědomí, že je o vás vždy postaráno a vždy je vám nabízena pomoc.

 

VŠECHNO, CO SI PŘEJI OD ŽIVOTA MI PATŘÍ.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář